biuro@auroracandles.pl
+48 536 214 777
O nas

PRODUCENT ŚWIEC SOJOWYCH

Zanim stworzyliśmy pierwsze świece sojowe, stworzyliśmy pomysł na markę. Markę, która ma czerpać inspirację z magii otaczającego nas świata. Łapać to, co jest w nim najpiękniejsze, najbardziej unikalne, to co nas w nim zachwyca.

 

Tak powstał polski producent świec sojowych - marka Aurora Candles.

Czerpiąc z natury, jednocześnie oddajemy jej pokłon, starając się, aby wszystko co robimy miało jak najmniejszy negatywny wpływ na nią. Pragniemy, aby natura zachwycała swoim pięknem kolejne pokolenia, tak jak zachwyca nas.

Właśnie dlatego tworząc nasze świece, wybieramy najlepsze produkty a nie najtańsze. Wybieramy to co odpowiedzialne, a nie najłatwiejsze. Korzystamy ze sprawdzonych dostawców, którym jak nam zależy na dobru natury.

Dzięki takiemu podejściu możemy tworzyć nie tylko wartościowe świece sojowe, ale przede wszystkim unikalne, wyjątkowe, takie które będą zachwycać. Swoim wyglądem, zapachem, dźwiękiem.

To co robimy, robimy aby rozświetlić Wasz świat, bo wierzymy, że w blasku świec wszystko wygląda odrobinę lepiej. Znajdujemy radość w tym co robimy, dbając o każdy szczegół naszych produktów, które wykonujemy ręcznie, uśmiechając się przy każdej stworzonej świecy.

Wierzymy, że nie tylko tworzymy świece sojowe.
Wierzymy, że tworzymy również nastrój.

Dla Was.

POLSKIE ŚWIECZKI

Nasze świece są w 100% wykonane w Polsce. Staramy się aby wszystkie komponenty których używamy pochodziły od polskich producentów.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl