biuro@auroracandles.pl
+48 536 214 777
O produktach

Świece wegańskie

Tworząc każdą z naszych świec wegańskich oddajemy hołd naturze. To właśnie w niej znajdujemy to, co nas urzeka i oczarowuje. Każdy z naszych produktów nawiązuje do niezwykłego miejsca, w którym można zobaczyć magię światła i odpłynąć w objęciach czegoś większego od nas.

Świece ekologiczne

Projektując i tworząc nasze świece ekologiczne, używamy tylko naturalnych składników. Świece ekologiczne z wosku sojowego palą się zdecydowanie dłużej niż świece parafinowe. Dzięki temu piękny zapach towarzyszy Wam przez wiele niezapomnianych chwil. Sam wosk sojowy to niezwykle przyjemny składnik. Przede wszystkim lepszy dla środowiska. Knoty w naszych świecach wykonane są tylko z naturalnego drewna. To pozwala uzyskać prawdziwie magiczny efekt palenia. Cała kompozycja została zamknięta w przyjaznym dla środowiska szkle, które po wypaleniu świecy można wykorzystać na wiele kreatywnych sposobów dając mu drugie życie. Wszystko z miłością do otaczającego nas środowiska.

Wegańskie świeczki

Nasze wegańskie świeczki nie pochodzą z masowej produkcji. Każda z nich wykonana jest ręcznie. Dbamy o każdy szczegół. Taka forma produkcji pozwala na dopracowanie świecy w każdym, nawet najmniejszym detalu. Dbamy o najlepszą jakość w każdym wymiarze.

Przyjazne opakowania

Opakowania naszych świec tworzone są z papieru pochodzącego z recyklingu. Co więcej, nadają się do ponownej obróbki. Korzystamy również z farb na bazie wody i naturalnych barwników, ograniczając tym samym negatywny wpływ opakowań na środowisko. Kierujemy się minimalizmem, wierząc w zasadę „mniej znaczy więcej”. Nie uznajemy „overpackingu” uważając to zjawisko za całkowicie niepotrzebne oraz niezwykle szkodliwe.

Liczy się dla nas całość doświadczenia

Nie skupiamy się jedynie na tworzeniu wyjątkowych świec. Zależy nam na tym, aby każdy z kroków był dobrym doświadczeniem. Od oglądania i poznawania naszych świec, przez ich zamówienie, odpakowywanie po finalne zapalenie i oddanie się ciepłemu nastrojowi.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl