biuro@auroracandles.pl
+48 536 214 777
Świeczki Naturalne

 

ŚWIECZKI NATURALNE

 

Oczarowani naturą

Aurora znaczy zorza, to z jej majestatycznego piękna czerpiemy inspirację do tworzenia naszych naturalnych świec sojowych. Widząc piękno jakim otacza świat natura, czerpiąc z niej chcemy troszczyć się o nią jak najlepiej możemy. Wierzymy, że można prowadzić biznes w zgodzie z naturą i tak projektować produkty, aby były one przyjazne naturze, naszemu naturalnemu środowisku.

 

Gdzie znajdziesz zorzę?

Każda kolekcja świec nosi nazwę miejsca, w którym wzrok urzeka zorza. Każda stworzona świeca jest hołdem dla tego pięknego fenomenu natury, który przez eony porusza serca i duszę obserwatorów tańca kolorowych serpentyn na nocnym parkiecie północnego nieba.

 

Naturalne świece zapachowe

Projektując i tworząc naturalne świece zapachowe Aurora, zawsze korzystamy z naturalnych składników. Magia naturalnych świec nie polega jedynie na blasku jakim otulają nasze światy, ale przede wszystkim z czego płynie ten ciepły blask. W naszych świecach, znajdziesz tylko naturalne składniki, które spalają się w procesie palenia.

Naturalny wosk sojowy wysokiej klasy, który nie tylko pali się dłużej niż parafina, ale jest zdrowszy dla ciała oraz przyjaźniejszy dla niego. Wosk sojowy nie parzy, a w niewielkich ilościach wmasowywany w skórę, sprawia że staje się ona miękka i satynowa.

Olejki zapachowe, które być może nie pachną tak intensywnie jak chemiczne odświeżacze powietrza, ale w ich subtelnych nutach pachnie natura.

Drewniane knoty, do produkcji których nie zużywa się wielu litrów wody, które być może nie palą się idealnie jednostajnym, jakby zamarzniętym, płomieniem, jednak na nich ten płomień radośnie tańszy i podskakuje nucąc przy tym dźwięki przywodzące na myśl małe ognisko.

 

Naturalne świece zapachowe

Świece Aurora stworzone są z naturalnych składników, jednak co jest dla nas równie ważne ich opakowania są przyjazne środowisku, łatwo poddawane recyklingowi bądź z recyklingu.

Bezbarwne szkło, które zalewamy woskiem sojowym jest tworzone bez dodatku barwników, dzięki czemu proces ich tworzenia jest krótszy, prostszy, jednym słowem lepszy dla środowiska. Bezbarwność szkła zapewnia również uniwersalną, ponadczasową elegancję, która wtopi się w każde otoczenie i każdy wystrój.

Opakowania świec zostały zaprojektowane w taki sposób, aby uniknąć „nadmiernego opakowania” (overpacking), zachowując jednocześnie funkcjonalność opakowania oraz piękny, minimalistyczny wygląd.

Do zadruku opakowań oraz materiałów wykorzystujemy ekologiczny tusz na bazie wody, co jest kolejną, może małą, jednak jak bardzo istotną kropelką w perspektywie wielu lat, czy nawet dziesięcioleci.

Myślimy o ekologii i naturze na każdym etapie naszej działalności, od tworzenie świec po ich zapakowanie oraz wysyłkę. Zawsze staramy się korzystać z najlepszej możliwej opcji i jeżeli istnieje rozwiązanie naturalne - zawsze je wybieramy. Chcemy stać się stuprocentowo przyjazną naturze firmą i już brakuje nam do osiągnięcia tego celu mniej niż procent.

 

Drugie życie

Szło dla naszych świec zostało zaprojektowane w myśl danina mu drugiego życia. Uniwersalny, oszczędny design szkła Aurora po wypaleniu świec łatwo zaadaptować jako szklanki do napojów, domowe pojemniki na przykład do przypraw, ziół czy kawy i herbaty. Wosk sojowy bardzo łatwo usunąć ze szkła, wystarczy zalać szklankę ciepłą wodą, odczekać chwilę aż się rozpuści i umyć ścianki. Gorąco zachęcamy do dawania im drugiego życia lub oddawaniu recyklingowi.

 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl